Terminarz

Wrz
14
sob
Bioterapia, Anatomia Astralna-Energetyczna @ LUBLIN, Lubomelska 14
Wrz 14@9:00 am – Wrz 15@3:00 pm

Anatomia Energetyczna – Bioenergoterapia i Bioterapia

 szkolenie dla: fizjoterapeutów, masażystów, osteopatów, chiropraktyków, terapeutów manualnych

Kurs dedykowany dla osób pracujących z ciałem fizycznym a pragnącym zgłębić wiedzę na temat anatomii astralnej, by wykorzystując ją w codziennej pracy jeszcze lepiej zrozumieć schorzenie i móc nieść pomoc.

W szczególności dla masażystów, fizjoterapeutów, osteopatów ale także dla każdego, kogo interesują systemy energetyczne człowieka oraz holistyczne terapie. Kurs jest częścią większego projektu, stanowi drugi moduł szkolenia NATUROPATA.

Wykładowcy i instruktorzy szkolenia, to pasjonaci i wieloletni praktycy w swoich zawodach w Gabinetach Studio Medycyny Holistycznej w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie i Sandomierzu.

mgr Magdalena Maria Boroń

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Bioenergoterapeuta)

mgr Mariusz Dąbrowski

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Biomasażysta)

PLAN KURSU:

SYSTEM ENERGETYCZNY CZŁOWIEKA

5 ZJAZD 

Dzień 1: Bioenergoterapia – zarys zawodu, podstawa prawna, rys historyczny (wykład); Biopole człowieka: czakry, ciała subtelne, kanały energetyczne – budowa, opis, funkcje, polaryzacja (wykład); koloroterapia (wykład); uwrażliwienie dłoni (zajęcia praktyczne); oczyszczanie energetyczne biopola i czakr (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: BHP bioterapii, wampiryzm energetyczny, sposoby oczyszczania przestrzeni energetycznej (wykład); zabieg bioenergoterapeutyczny – procedura, podstawowe zasady i główne fazy zabiegu (wykład, zajęcia praktyczne)

6 ZJAZD 

Dzień 1: Filozofia pięciu przemian, ying/yang; meridiany główne, zegar biologiczny, wybrane punkty na meridianach – zastosowanie, topografia (wykład i zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Medytacja (wykład i zajęcia praktyczne); gesty dłoni: mudry i klucze do czakr – wykład i ćwiczenia; zabieg biomasażu – ćwiczenia; wyczuwanie czakr – ćwiczenia 

7 ZJAZD 

Dzień 1: Radiestezja terapeutyczna (wykład, zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Medycyna somatyczna (psychosomatyka) – totalna biologia, wzorce energetyczne zapisane w ciele, karma, poziomy świadomości, energia męska i żeńska (wykład)

8 ZJAZD 

Dzień 1: Krystaloterapia (wykład i zajęcia praktyczne), Radiestezja z elementami geotroniki i fitotroniki (wykład i zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Bioenergoterapia i bioterapia z elementami radiestezji terapeutycznej – ćwiczenia praktyczne doskonalące i utrwalające wiedzę; rozdanie zaświadczeń ukończenia kursu

Zajęcia dnia pierwszego w sobotę rozpoczynają się o godz. 9:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia drugiego w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8:00 a kończą o godz. 15:00

Zajęcia odbywają sie w Hotelu Campanile w Lublinie, uczestnicy korzystają z barku kawowego, noclegi można rezerwować na własną rękę w w/w hotelu lub w Pensjonacie „Noclegi na Wzgórzu”

————————————————–

szczegółowe informacje oraz ZAPISY:
Magdalena Maria Boroń tel. 535 859 706
szkolenia@holistyka-odz.pl

Aktualnie trwa nabór! Rozpoczęcie wrzesień 2019 r.!

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO NA STRONIE:

https://holistyka-odz.pl/anatomia-energetyczna-bioterapia/

ORAZ WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI PIERWSZEGO ZJAZDU – 400 zł

 

OPŁATY NALEŻY WPŁACAĆ NA KONTO :

mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044 Magdalena Boroń

z dopiskiem – system energetyczny człowieka, imię i nazwisko, nr telefonu

CENA – 400 zł / za 1 zjazd

Cena całego kursu 1600 zł

Ukończenie kursu będzie poświadczone zaświadczeniem Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Holistyka:

FOTORELACJE Z POPRZEDNIEJ EDYCJI KURSU: