Terminarz

Sty
17
pt
Bioenergoterapia I stopnia @ LUBLIN, Lubomelska 14
Sty 17@10:00 am – Sty 26@3:00 pm
Bioenergoterapia I stopnia @ LUBLIN, Lubomelska 14

Prowadzone od ponad 20 lat według autorskiego programu Mistrza Bioenergoterapii Jerzego Strączyńskiego Profesjonalne Kursy Bioenergoterapii Praktycznej skupiają się głównie na szkoleniu praktycznym w zakresie bioenergoterapii oraz podstawowych założeń tak zwanej medycyny energetycznej opartej na energetycznym modelu przyrody.

W zakresie doboru treści jak i metodyki nauczania, oparte są one na wieloletnim dydaktycznym doświadczeniu wykładowcy. Przekaz doświadczenia i umiejętności praktycznych wynika z dwudziestoletniej praktyki zawodowej i wybitnych osiągnięciach w tym zakresie, potwierdzonych często przez lekarzy i dokumentację medyczną.

Pierwszy podstawowy poziom praktycznego szkolenia w zakresie bioenergoterapii trwa około 50 godzin (6 dni – 2x piątek, sobota, niedziela)

Celem kursu jest wprowadzenie słuchaczy w bardzo zaawansowany system wnikliwej biodiagnozy i skutecznej terapii energetycznej. Umiejętności te nabywają słuchacze poprzez ćwiczenia praktyczne i pokazowe zabiegi, które są następnie analizowane przez prowadzącego i powtarzane przez słuchaczy samodzielnie.

Ten system pracy z klientem pozwala uchwycić to co jest najważniejsze w bioenergoterapii. Kształtuje właściwe nawyki, umożliwia słuchaczom wypracowanie własnych różnorodnych metod bioterapeutycznych. Sprzyja też pozbyciu się stresów i bloków, wzmacnia poczucie odpowiedzialności w tym zawodzie, umożliwia rozwinięcie indywidualnych predyspozycji i talentów.

Naczelną zasadą Profesjonalnego Kursu Bioterapii Praktycznej jest praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.

Wprowadzone na kursie techniki „inicjacji energetycznych” pozwalają bardzo szybko odpowiednio uwrażliwić dłonie i opuszki palców oraz przygotować słuchacza do postrzegania pozazmysłowego.

Uwrażliwione tą metodą dłonie pozwalają słuchaczom bezpiecznie wykonać diagnozę zaburzeń energetycznych oraz przeprowadzić skuteczną terapię energetyczną nie osłabiając przy tym energetyki własnej. Wielostopniowe inicjacje usuwają też zablokowania na poziomie ciała, energii i ciał subtelnych słuchaczy.

Kurs poprzedza rozmowa wstępna, a kończy sprawdzian.

Kurs przeznaczony jest dla ludzi dorosłych, zdrowych, zrównoważonych emocjonalnie o stabilnej psychice. Wskazane są pewne predyspozycje w tym zawodzie, wykształcenie średnie oraz zrozumienie odpowiedzialności za zdrowie drugiego człowieka.

Potrzebna jest ogólna znajomość wybranych zagadnień z anatomii i fizjologii.

Naczelną zasadą Intensywnego Profesjonalnego Kursu Bioterapii Praktycznej jest przekazanie przez prowadzącego, słuchaczom kursu, różnych technik i praktycznych umiejętności pracy z klientem.

ZAPISY NA KURS BIOENERGOTERAPII I STOPNIA W LUBLINIE:

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ORAZ WPŁATA ZALICZKI 200 zł – w ciągu 7 dni od wysłania zgłoszenia na konto organizatora ODZ-Holistyka.

numer konta:
Magdalena Boroń
mBANK  nr konta 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044
Tytuł wpłaty: NAZWA KURSU, IMIĘ I NAZWISKO, NR TELEFONU

Brak opłaty rezerwacyjnej w terminie spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

Prosimy o uiszczenie pozostałej kwoty za kurs najpóźniej na 21 dni przed dniem rozpoczęcia kursu. 

Jeśli do szkolenia pozostało mniej niż 21 dni prosimy o wpłatę całej kwoty za udział w szkoleniu.

Niedokonanie wpłaty pozostałej ceny za szkolenie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranym szkoleniu i uznane będzie za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego/Uczestnika z jego winy. W takiej sytuacji Organizator uprawiony będzie do zatrzymania opłaty rezerwacyjnej, chyba że rezygnacja z udziału w szkoleniu spowodowana jest niespodziewaną sytuacją losową lub chorobą.

Jeśli kurs się nie odbędzie z przyczyn Organizatora – opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na wskazane konto uczestnika kursu. W przypadku rezygnacji uczestnika OPŁATA NIE PODLEGA ZWROTOWI.

Na podstawie otrzymanego prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz po wpłacie opłaty rezerwacyjnej zostanie wysłane potwierdzenie udziału w szkoleniu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt na: szkolenia@holistyka-odz.pl

Termin kursu (2 weekendy – piątek 10:00-18:00, sobota 9:00-18:00, niedziela 9:00-15:00):

(17, 18, 19 styczeń 2020 r. i 24, 25, 26 styczeń 2020 r.)

Całkowity koszt kursu: 1500 zł

MIEJSCE KURSU: HOTEL CAMPANILE – ul. Lubomelska 14, 20-067 Lublin

Serdecznie zapraszamy! kurs odbędzie się przy minimum ok. 10 osobowej grupie.

więcej informacji o kursach i działalności Pana Jerzego Strączyńskiego na oficjalnej stronie: www.energoterapia.pl

WYKAZ WYBRANYCH ZAGADNIEŃ Z BIOTERAPII

 • Czym jest bioterapia?
 • Co to jest uzdrawianie duchowe?
 • Bioterapia dotykowa,
 • Podstawowe założenia medycyny chińskiej. Pary narządów,
 • Inne metody medycyny naturalnej (naturoterapia),
 • Diagnoza energetyczna (diagnoza wstępna, diagnoza zasadnicza, diagnoza sprawdzająca, diagnoza zewnętrzna (auryczna), diagnoza wewnętrzna (zaburzenia ciała), podstawowe błędy w diagnozie)
 • Terapia energetyczna (metoda dotykowa, metoda bezdotykowa, działanie mentalne, działanie na odległość, działanie poprzez zdjęcie, energetyzacja, oczyszczanie, porządkowanie energii, podstawowe błędy w terapii)
 • Wizualizacja zjawisk energetycznych (postrzeganie energii, postrzeganie aury, postrzeganie przepływu energii)
 • Energetyczny model budowy człowieka (wewnętrzna struktura energetyczna, zewnętrzna struktura energetyczna, kanały, czakry, aura)
 • Medycyna energetyczna (założenia ogólne, różne metody działania, diagnoza, terapia, nadmiar, brak przepływu energii)
 • Zaburzenia przepływu energii (nadmiar, niedobór, zastoje)
 • Teoria pola energetycznego (powszechne pole energetyczne, indywidualne pole energetyczne, pole energii życia, pole morfogenne)
 • Czakroterapia – podstawowe założenia
 • BHP pracy bioterapeuty (BHP pracy z klientem, BHP pracy bioterapeuty, BHP dotyczące miejsca pracy)
 • Medycyna a bioterapia (relacje, współzależności)
 • Różne rodzaje i funkcje energii (urodzeniowa, życiowa, nabyta, obronna, odżywcza, karmiczna itp),
 • Techniki oddechowe, relaksacyjne, energetyzujące
 • Umysł, zmysły, świadomości zmysłowe, funkcje świadomości w/g psychologii analitycznej C.G.Junga
 • Świadomość, podświadomość, nadświadomość w/g teorii huny
 • Postrzeganie pozazmysłowe, oddziaływanie mentalne
 • Wrażliwość energetyczna, zabezpieczenia energetyczne
Lut
22
sob
Naturopata – kurs zawodowy @ LUBLIN, Lubomelska 14
Lut 22@9:00 am – Paź 4@3:00 pm

“Naturopata – Instrukcja obsługi człowieka”

to szkolenie adresowane do każdego kto chce posiąść wiedzę teoretyczną i umiejętności

praktyczne z zakresu naturalnych metod terapeutycznych.

Po tym szkoleniu będziesz potrafił/a poradzić sobie m.in. z codziennymi dolegliwościami i problemami na każdym poziomie fizycznym i energetycznym, a także zrozumiesz ich powstawanie m.in. bóle głowy, migreny, bóle mięśniowe, bóle stawowe, stany zapalne, stresy i napięcia nerwowe, zaburzenia pokarmowe, blokady limfatyczne, blokady energetyczne, osłabienie układu odpornościowego, zatoksycznienie organizmu, szumy uszne, bóle zatok etc.

Nauczymy Cię postrzegać organizm człowieka w sposób holistyczny. Będziesz potrafił/a pracować z układem mięśniowo-powięziowym i kostno-stawowym dzięki zastosowaniu różnych technik i metod terapii manualnej m.in. masażu, terapii bańką chińską oraz z układem energetycznym wykorzystując metody bioterapii, biomasażu i radiestezji terapeutycznej.

Ze względu na holistyczną pracę terapeutyczną z człowiekiem, posiądziesz podstawową wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii oraz anatomii energetycznej. W ramach szkolenia przewidziany jest kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, który poprowadzi ratownik medyczny z odpowiedniej placówki szkoleniowej.

Wykładowcy i instruktorzy szkolenia, to pasjonaci i wieloletni praktycy w swoich zawodach w Gabinetach Studio Medycyny Holistycznej w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie i Sandomierzu.

WWW.STUDIOHOLISTYKI.PL

WWW.STUDIOHOLISTYKA.PL

mgr Magdalena Maria Boroń

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Bioenergoterapeuta)

mgr Mariusz Dąbrowski

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Biomasażysta)

Program szkolenia przygotowany pod wymogi egzaminu czeladniczego państwowego „Naturopata” (kod 323009) w Izbach Rzemieślniczych w Polsce. Szkolenie Naturopata podzielone jest na dwa moduły – fizyczny i energetyczny.

Obejmuje 8 weekendowych zjazdów. Aby uzyskać zaświadczenie naszego ośrodka szkoleniowego oraz podejść do egzaminu państwowego na naturopatę trzeba ukończyć dwa moduły. Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w jednym z modułów oraz na wybranym warsztacie np. świecowanie uszu, terapia bańką chińską i zostanie ono poświadczone dyplomem.

 

PLAN SZKOLENIA:

Moduł – FIZJONOMIA CZŁOWIEKA

1 ZJAZD

Dzień 1: Naturopata – zarys zawodu, podstawa prawna, kompetencje (wykład); Anatomia człowieka – układ nerwowy, kostny, mięśniowy (wykłady); Budowa, funkcje i profilaktyka kręgosłupa (wykład); Budowa systemu powięziowego (wykład); wstęp do masażu tkanek głębokich (wykład).

Dzień 2: Wstęp do masażu tkanek głębokich i rozluźniania mięśniowo-powięziowego (zajęcia praktyczne); anatomia palpacyjna miednicy oraz wstęp do terapii (zajęcia praktyczne).

2 ZJAZD

Dzień 1: Masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe – grzbiet, miednica, szyja (zajęcia praktyczne); masaż klasyczny (wykład); masaż klasyczny: grzbiet, miednica, szyja (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Chiropraktyka (wykład); chiropraktyka – mobilizacje miednicy (zajęcia praktyczne); terapia wybranych punktów spustowych (zajęcia praktyczne)

3 ZJAZD 

Dzień 1: Anatomia człowieka: układ pokarmowy, dokrewny, kwionośny i limfatyczny (wykłady); brzuch – masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe (zajęcia praktyczne); masaż kończyny dolnej (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: warsztat 6 godzinny: Terapia Bańkami Chińskimi i świecowanie uszu (wykład i zajęcia praktyczne) 

4 ZJAZD 

Dzień 1: Refleksoterapia stóp (wykład i zajęcia praktyczne); masaż kończyny górnej (zajęcia praktyczne); Sposoby oczyszczania organizmu – post, mieszanki ziołowe, kuracje, woda. Dieta jako podstawa równowagi organizmu (wykłady)

Dzień 2: Kurs pierwszej pomocy – certyfikowany

 

Moduł – SYSTEM ENERGETYCZNY CZŁOWIEKA

5 ZJAZD

Dzień 1: Bioenergoterapia – zarys zawodu, podstawa prawna, rys historyczny (wykład); Biopole człowieka: czakry, ciała subtelne, kanały energetyczne – budowa, opis, funkcje, polaryzacja (wykład); koloroterapia (wykład); uwrażliwienie dłoni (zajęcia praktyczne); oczyszczanie energetyczne biopola i czakr (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: BHP bioterapii, wampiryzm energetyczny, sposoby oczyszczania przestrzeni energetycznej (wykład); zabieg bioenergoterapeutyczny – procedura, podstawowe zasady i główne fazy zabiegu (wykład, zajęcia praktyczne)

6 ZJAZD 

Dzień 1: Filozofia pięciu przemian, ying/yang; meridiany główne, zegar biologiczny, wybrane punkty na meridianach – zastosowanie, topografia (wykład i zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Medytacja (wykład i zajęcia praktyczne); gesty dłoni: mudry i klucze do czakr – wykład i ćwiczenia; zabieg biomasażu – ćwiczenia; wyczuwanie czakr – ćwiczenia 

7 ZJAZD

Dzień 1: Radiestezja terapeutyczna (wykład, zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Medycyna somatyczna (psychosomatyka) – totalna biologia, wzorce energetyczne zapisane w ciele, karma, poziomy świadomości, energia męska i żeńska (wykład)

8 ZJAZD 

Dzień 1: Krystaloterapia, Radiestezja z elementami geotroniki i fitotroniki (wykład i zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Bioenergoterapia i bioterapia z elementami radiestezji terapeutycznej – ćwiczenia praktyczne doskonalące i utrwalające wiedzę; uroczyste rozdanie dyplomów i świadectw ukończenia (zaświadczenia MEN)

 

Zajęcia dnia pierwszego w sobotę rozpoczynają się o godz. 9:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia drugiego w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8:00 a kończą o godz. 15:00

——————————————————-

NABÓR NA NOWĄ EDYCJĘ ! TERMIN ROZPOCZĘCIA: 22 luty 2020 r.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO NA STRONIE:

https://holistyka-odz.pl/naturopata-kurs-zawodowy/

ORAZ WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI PIERWSZEGO ZJAZDU – 450 zł, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wiadomości zwrotnej na wskazany e-mail w formularzu.

Numer konta do wpłaty:

Magdalena Boroń

mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044

z dopiskiem Naturopata – kurs zawodowy Lublin 2020, imię i nazwisko, nr telefonu

CENA – 450 zł / za 1 zjazd

Cena całego kursu – 3600 zł

Brak opłaty rezerwacyjnej w terminie spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

Zasady opłacania pozostałej kwoty za kurs na konto Organizatora są następujące:

 • Na 22 dni przed rozpoczęciem drugiego zjazdu wpłata w wysokości 1350 zł (za 2, 3 i 4 zjazd pierwszego modułu fizycznego kursu zawodowego Naturopaty)

 • Na 21 dni przed rozpoczęciem piątego zjazdu wpłata w wysokości 900 zł (za 5 i 6 zjazd drugiego modułu energetycznego kursu zawodowego Naturopaty)

 • Na 21 dni przed rozpoczęciem siódmego zjazdu wpłata w wysokości 900 zł (za 7 i 8 zjazd drugiego modułu energetycznego kursu zawodowego Naturopaty)

Jeśli do szkolenia pozostało mniej niż 22 dni prosimy o wpłatę całej kwoty za udział w szkoleniu.

TERMINY ZJAZDÓW (EDYCJA 2020 r.):

1 zjazd: 22-23 luty

2 zjazd: 14-15 marzec

3 zjazd: 28-29 marzec

4 zjazd: 25-26 kwiecień

5 zjazd: 27-28 czerwiec

6 zjazd: 29-30 sierpień

7 zjazd: 12-13 wrzesień

8 zjazd: 3-4 październik

Niedokonanie wpłaty na 22 dni przed datą rozpoczęcia drugiego zjazdu w wysokości 1350 zł (za 2, 3 i 4 zjazd pierwszego modułu fizycznego kursu zawodowego Naturopaty) jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranym szkoleniu i uznane będzie za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego/Uczestnika z jego winy. W takiej sytuacji Organizator uprawiony będzie do zatrzymania opłaty rezerwacyjnej, chyba że rezygnacja z udziału w szkoleniu spowodowana jest niespodziewaną sytuacją losową lub chorobą.
Jeśli kurs się nie odbędzie z przyczyn Organizatora – opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na wskazane konto uczestnika kursu.
Ukończenie kursu zawodowego będzie poświadczone zaświadczeniem MEN oraz Certyfikatem Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Holistyka.

Zajęcia odbywają się w Hotelu Campanile w Lublinie, ul. Lubomelska 14, 20-067 Lublin. Uczestnicy korzystają z barku kawowego.

Certyfikat ukończenia kursu zawodowego Naturopata
Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Holistyka
:

FOTORELACJA Z DRUGIEJ EDYCJI KURSU:

FOTORELACJA Z PIERWSZEJ EDYCJI KURSU:

Maj
8
pt
Naturopata kurs zawodowy – dla fizjoterapeutów – ŁÓDŹ @ ŁÓDŹ, Odyńca 38
Maj 8@10:00 am – Cze 7@2:00 pm

“Naturopata kurs zawodowy – dla fizjoteraputów”

edycja Łódź 2020 r.

Możliwość uzyskania zawodu Naturopata dla fizjoterapeutów, masażystów, chiropraktyków, osteopatów, lekarzy.

Kurs dedykowany dla osób pracujących z ciałem fizycznym (fizjoterapeutów, masażystów, chiropraktyków, osteopatów…) a pragnącym zgłębić wiedzę na temat anatomii energetycznej człowieka i medycyny naturalnej, by wykorzystując ją w codziennej pracy jeszcze lepiej zrozumieć schorzenie i móc nieść pomoc.

Uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu na drukach MEN uprawniające do wykonywania wszystkich czynności zapisanych w kompetencjach zawodu Naturopata przez ministerstwo pracy.

Zawód Naturopata (323009) który w świetle przepisów polskiego prawa jest zawodem paramedycznym (PKD 86.90) jest niezwykle atrakcyjny dla osób pracujących z ciałem w zakresie wielu metod terapii niemedycznych, w szczególności dla terapeutów stosujących: ziołolecznictwo, akupunkturę, diety, koloroterapię, akupresurę, hydroterapię, irydologię, biomasaż, biorezonans i inne, w połączeniu z praktykami klasycznej medycyny (np. z masażem lub zabiegami fizjoterapeutycznymi – należy przy tym pamiętać, iż zabiegi klasycznej medycyny wymagają odrębnych kwalifikacji).

Termin rozpoczęcia w Łodzi : 8 maj 2020 r.

Wykładowcy i instruktorzy szkolenia, to pasjonaci i wieloletni praktycy w swoich zawodach w Gabinetach Studio Medycyny Holistycznej w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie i Sandomierzu.

WWW.STUDIOHOLISTYKI.PL

WWW.STUDIOHOLISTYKA.PL

mgr Magdalena Maria Boroń

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Bioenergoterapeuta)

mgr Mariusz Dąbrowski

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Biomasażysta)

PROGRAM I TEMATY KURSU:

 • naturopata – zarys zawodu, podstawa prawna (wykład);
 • biopole człowieka: czakry, ciała subtelne, kanały energetyczne – budowa, opis, funkcje, polaryzacja (wykład);
 • koloroterapia (wykład);
 • uwrażliwienie dłoni, oczyszczanie energetyczne biopola i czakr (zajęcia praktyczne)
 • BHP bioterapii, wampiryzm energetyczny (wykład),
 • sposoby oczyszczania przestrzeni energetycznej (wykład);
 • zabieg bioenergoterapeutyczny – procedura, podstawowe zasady i główne fazy zabiegu (wykład, zajęcia praktyczne)
 • filozofia pięciu przemian, ying/yang; meridiany główne,
 • zegar biologiczny, wybrane punkty na meridianach – zastosowanie, topografia (wykład i zajęcia praktyczne)
 • medytacja (wykład i zajęcia praktyczne);
 • gesty dłoni: mudry i klucze do czakr – (wykład i ćwiczenia);
 • zabieg biomasażu, wyczuwanie czakr – ćwiczenia
 • radiestezja terapeutyczna (wykład, zajęcia praktyczne)
 • medycyna somatyczna (psychosomatyka) – totalna biologia, wzorce energetyczne zapisane w ciele, karma, poziomy świadomości, energia męska i żeńska (wykład)
 • krystaloterapia, Radiestezja z elementami geotroniki i fitotroniki (wykład i zajęcia praktyczne)
 • bioenergoterapia i bioterapia z elementami radiestezji terapeutycznej – ćwiczenia praktyczne doskonalące i utrwalające wiedzę

——————————————————-

ZAPIS NA KURS W ŁODZI:

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (formularz dla kursu w Lublinie) ORAZ WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI PIERWSZEGO ZJAZDU – 600 zł, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wiadomości zwrotnej na wskazany e-mail w formularzu.

Numer konta do wpłaty:

Magdalena Boroń

mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044

z dopiskiem Naturopata dla fizjoterapeutów Łódź 2020, imię i nazwisko, nr telefonu

Cena całego kursu – 2600 zł

Miejsce kursu: ul. Odyńca 38, 93-150 Łódź

Brak opłaty rezerwacyjnej w terminie spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

Następnie, najpóźniej 21 dni przed zjazdem należy opłacić pozostałą kwotę szkolenia czyli 2000 zł na konto Organizatora szkolenia.

Jeśli do szkolenia pozostało mniej niż 21 dni prosimy o wpłatę całej kwoty za udział w szkoleniu.

TERMINY ZJAZDÓW W ŁODZI (EDYCJA 2020 r.):

1 zjazd: 8-10 maj

2 zjazd: 22-24 maj

3 zjazd: 6-7 czerwiec

Niedokonanie wpłaty na 21 dni przed datą rozpoczęcia kursu w wysokości 2000 zł jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranym szkoleniu i uznane będzie za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego/Uczestnika z jego winy. W takiej sytuacji Organizator uprawiony będzie do zatrzymania opłaty rezerwacyjnej, chyba że rezygnacja z udziału w szkoleniu spowodowana jest niespodziewaną sytuacją losową lub chorobą.
Jeśli kurs się nie odbędzie z przyczyn Organizatora – opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na wskazane konto uczestnika kursu.
Zajęcia dnia pierwszego w piątek rozpoczynają się o godz. 10:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia drugiego w sobotę rozpoczynają się o godz. 9:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia trzeciego w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8:00 a kończą o godz. 14:00.

Ukończenie kursu zawodowego będzie poświadczone zaświadczeniem MEN oraz Certyfikatem Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Holistyka.

Uczestnicy korzystają z barku kawowego.

Cze
27
sob
Naturopata kurs zawodowy – dla fizjoterapeutów – LUBLIN @ LUBLIN, Lubomelska 14
Cze 27@9:00 am – Paź 4@3:00 pm

“Naturopata kurs zawodowy – dla fizjoteraputów”

edycja Lublin 2020 r.

Możliwość uzyskania zawodu Naturopata dla fizjoterapeutów, masażystów, chiropraktyków, osteopatów, lekarzy.

Kurs dedykowany dla osób pracujących z ciałem fizycznym (fizjoterapeutów, masażystów, chiropraktyków, osteopatów…) a pragnącym zgłębić wiedzę na temat anatomii energetycznej człowieka i medycyny naturalnej, by wykorzystując ją w codziennej pracy jeszcze lepiej zrozumieć schorzenie i móc nieść pomoc.

Uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu na drukach MEN uprawniające do wykonywania wszystkich czynności zapisanych w kompetencjach zawodu Naturopata przez ministerstwo pracy.

Zawód Naturopata (323009) który w świetle przepisów polskiego prawa jest zawodem paramedycznym (PKD 86.90) jest niezwykle atrakcyjny dla osób pracujących z ciałem w zakresie wielu metod terapii niemedycznych, w szczególności dla terapeutów stosujących: ziołolecznictwo, akupunkturę, diety, koloroterapię, akupresurę, hydroterapię, irydologię, biomasaż, biorezonans i inne, w połączeniu z praktykami klasycznej medycyny (np. z masażem lub zabiegami fizjoterapeutycznymi – należy przy tym pamiętać, iż zabiegi klasycznej medycyny wymagają odrębnych kwalifikacji).

Termin rozpoczęcia w Lublinie : 27 czerwiec 2020 r.

Wykładowcy i instruktorzy szkolenia, to pasjonaci i wieloletni praktycy w swoich zawodach w Gabinetach Studio Medycyny Holistycznej w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie i Sandomierzu.

WWW.STUDIOHOLISTYKI.PL

WWW.STUDIOHOLISTYKA.PL

mgr Magdalena Maria Boroń

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Bioenergoterapeuta)

mgr Mariusz Dąbrowski

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Biomasażysta)

PROGRAM I TEMATY KURSU:

 • naturopata – zarys zawodu, podstawa prawna (wykład);
 • biopole człowieka: czakry, ciała subtelne, kanały energetyczne – budowa, opis, funkcje, polaryzacja (wykład);
 • koloroterapia (wykład);
 • uwrażliwienie dłoni, oczyszczanie energetyczne biopola i czakr (zajęcia praktyczne)
 • BHP bioterapii, wampiryzm energetyczny (wykład),
 • sposoby oczyszczania przestrzeni energetycznej (wykład);
 • zabieg bioenergoterapeutyczny – procedura, podstawowe zasady i główne fazy zabiegu (wykład, zajęcia praktyczne)
 • filozofia pięciu przemian, ying/yang; meridiany główne,
 • zegar biologiczny, wybrane punkty na meridianach – zastosowanie, topografia (wykład i zajęcia praktyczne)
 • medytacja (wykład i zajęcia praktyczne);
 • gesty dłoni: mudry i klucze do czakr – (wykład i ćwiczenia);
 • zabieg biomasażu, wyczuwanie czakr – ćwiczenia
 • radiestezja terapeutyczna (wykład, zajęcia praktyczne)
 • medycyna somatyczna (psychosomatyka) – totalna biologia, wzorce energetyczne zapisane w ciele, karma, poziomy świadomości, energia męska i żeńska (wykład)
 • krystaloterapia, Radiestezja z elementami geotroniki i fitotroniki (wykład i zajęcia praktyczne)
 • bioenergoterapia i bioterapia z elementami radiestezji terapeutycznej – ćwiczenia praktyczne doskonalące i utrwalające wiedzę

——————————————————-

ZAPIS NA KURS W LUBLINIE:

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (formularz dla kursu w Lublinie) ORAZ WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI PIERWSZEGO ZJAZDU – 600 zł, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wiadomości zwrotnej na wskazany e-mail w formularzu.

Numer konta do wpłaty:

Magdalena Boroń

mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044

z dopiskiem Naturopata dla fizjoterapeutów Lublin 2020, imię i nazwisko, nr telefonu

Cena całego kursu – 2600 zł

Miejsce kursu: Hotel Campanile, ul. Lubomelska 14, 20-067 Lublin.

Brak opłaty rezerwacyjnej w terminie spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

Następnie, najpóźniej 21 dni przed zjazdem należy opłacić pozostałą kwotę szkolenia czyli 2000 zł na konto Organizatora szkolenia.

Jeśli do szkolenia pozostało mniej niż 21 dni prosimy o wpłatę całej kwoty za udział w szkoleniu.

TERMINY ZJAZDÓW W LUBLINIE (EDYCJA 2020 r.):

1 zjazd: 27-28 czerwiec

2 zjazd: 29-30 sierpień

3 zjazd: 12-13 wrzesień

4 zjazd: 3-4 październik

Niedokonanie wpłaty na 21 dni przed datą rozpoczęcia kursu w wysokości 2000 zł jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranym szkoleniu i uznane będzie za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego/Uczestnika z jego winy. W takiej sytuacji Organizator uprawiony będzie do zatrzymania opłaty rezerwacyjnej, chyba że rezygnacja z udziału w szkoleniu spowodowana jest niespodziewaną sytuacją losową lub chorobą.
Jeśli kurs się nie odbędzie z przyczyn Organizatora – opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na wskazane konto uczestnika kursu.
Zajęcia dnia pierwszego w sobotę rozpoczynają się o godz. 9:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia drugiego w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8:00 a kończą o godz. 15:00

Ukończenie kursu zawodowego będzie poświadczone zaświadczeniem MEN oraz Certyfikatem Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Holistyka.

Uczestnicy korzystają z barku kawowego.