Rozwój intuicji

Autorskie warsztaty Antoniego Przechrzty M.A.R.A. mNFSH UK

Dlaczego warto być na kursie:

  • rozwiniesz swoją intuicję – zasoby postrzegania pozazmysłowego, dzięki czemu będziesz mógł lepiej rozpoznawać i rozumieć sytuację życiową i zawodową a poprzez to znajdować najlepsze jej rozwiązania,

  • o wiele szybciej odczytasz prawdziwe zamiary ludzi,

  • otworzysz się na nieograniczony dostęp do wewnętrznej mądrości, która naprowadzi Cię na realizację Twojej misji i pomoże odkryć sens życia,

  • zdobyte informacje będą pomocne i do zastosowania w życiu i pracy, również terapeutycznej, co wpłynie na ich poprawę.

I stopień – widzenie wewnętrzne

Jak otrzymać informacje z obszarów pozazmysłowych, niedostępne dla umysłu świadomego – ćwiczenia: świadomość w sobie, trening uważności, “metoda jednego słowa”, wizualizacja odczuć, metoda “wewnętrznego głosu” (pismo intuicyjne), najnowsze metody uruchamiania intuicji, rozwój wizji, wgląd i uzdrawianie dzieciństwa oraz twórcze projektowanie i wizja przyszłości.
Widzenie wewnętrzne – skierowane jest na odczyt informacji z wnętrza siebie: na wsłuchiwanie się we własną sytuację życiową, rozumienie siebie i poszukiwanie rozwiązań dla siebie. Służy ono takiemu przygotowaniu własnego organizmu, aby w dalszych częściach kursu uczestnicy mogli sobie radzić z bardziej zaawansowanymi wyzwaniami dotyczącymi odczytu ze świata zewnętrznego.

II stopień Rozwoju Intuicji – widzenie zdalne

Wprowadzenie do telepatii, wprowadzenie do widzenia zdalnego, metoda Stargate (podstawy), psychometria (podstawy), widzenie aury, tworzenie wizji wg technik najbardziej rozpoznanych jasnowidzów w historii m.in. Nostradamus, Edgar Cayce, Ossowiecki, Klimuszko a także pismo inspirowane (wprowadzenie). Drugi stopień skierowany jest na pozazmysłowe odszukiwanie informacji z zewnątrz.

III stopień Rozwoju Intuicji

Wielopoziomowy odczyt auryczny, metoda Stargate, telepatia i widzenie zdalne (poziom zaawansowany), psychometria – poziom zaawansowany, channelling i wgląd w poprzednie wcielenia.

Prowadzący kurs:

ANTONI PRZECHRZTA (MA mNFSH)

więcej informacji: Antoni Przechrzta

ZAPISY:

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI – 100 zł (w przypadku wybrania 1 opcji płatności (patrz niżej)) – w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wiadomości zwrotnej na wskazany e-mail w formularzu. Pozostałą kwotę w wysokości 350 zł należy przelać najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem kursu.

Wpłata pełnej kwoty za kurs obowiązuje w przypadku 2 i 3 opcji płatności.

Numer konta do wpłaty:

Polbank EFG nr 83 2340 0009 0030 2400 0000 0579
Instytut Realizacji Siebie, 00-819 Warszawa z imieniem, nazwiskiem oraz kursem i datą.

KOSZT KURSU (opcje):

1) 450 zł z przedpłatą

2) 500 zł wpłata tydzień przed kursem

3) 550 zł wpłata w dniu kursu

Brak opłaty rezerwacyjnej(zaliczki) w terminie spowoduje automatyczne usunięcie
 zgłoszenia.

Niedokonanie wpłaty pozostałej ceny za szkolenie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranym szkoleniu i uznane będzie za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego/Uczestnika z jego winy. W takiej sytuacji Organizator uprawiony będzie do zatrzymania opłaty rezerwacyjnej, chyba że rezygnacja z udziału w szkoleniu spowodowana jest niespodziewaną sytuacją losową lub chorobą.

Jeśli kurs się nie odbędzie z przyczyn Organizatora-oplata rezerwacyjna zostanie zwrócona na wskazane konto uczestnika kursu.

TERMIN KURSU: 30-31 maj 2020 r.

MIEJSCE KURSU: Webinar

Aktualne terminy zajęć Instytutu oraz Relacje z kursów, artykuły i co nauka mówi o tej formie terapii na naszej stronie: www.uzdrawianie.com

Więcej informacji pod adresem :

http://www.uzdrawianie.com/kursy-i-szkolenia/rozwoj-intuicji-jasnowidzenie-i-ii-iii