Rozwój intuicji – widzenie wewnętrzne

Autorskie warsztaty Antoniego Przechrzty M.A.R.A. mNFSH UK

Dlaczego warto być na kursie:

  • rozwiniesz swoją intuicję – zasoby postrzegania pozazmysłowego, dzięki czemu będziesz mógł lepiej rozpoznawać i rozumieć sytuację życiową i zawodową a poprzez to znajdować najlepsze jej rozwiązania,

  • o wiele szybciej odczytasz prawdziwe zamiary ludzi,

  • otworzysz się na nieograniczony dostęp do wewnętrznej mądrości, która naprowadzi Cię na realizację Twojej misji i pomoże odkryć sens życia,

  • zdobyte informacje będą pomocne i do zastosowania w życiu i pracy, również terapeutycznej, co wpłynie na ich poprawę.

I stopień – widzenie wewnętrzne

Jak otrzymać informacje z obszarów pozazmysłowych, niedostępne dla umysłu świadomego – ćwiczenia: świadomość w sobie, trening uważności, “metoda jednego słowa”, wizualizacja odczuć, metoda “wewnętrznego głosu” (pismo intuicyjne), najnowsze metody uruchamiania intuicji, rozwój wizji, wgląd i uzdrawianie dzieciństwa oraz twórcze projektowanie i wizja przyszłości.
Widzenie wewnętrzne – skierowane jest na odczyt informacji z wnętrza siebie: na wsłuchiwanie się we własną sytuację życiową, rozumienie siebie i poszukiwanie rozwiązań dla siebie. Służy ono takiemu przygotowaniu własnego organizmu, aby w dalszych częściach kursu uczestnicy mogli sobie radzić z bardziej zaawansowanymi wyzwaniami dotyczącymi odczytu ze świata zewnętrznego.

II stopień Rozwoju Intuicji – widzenie zdalne

Wprowadzenie do telepatii, wprowadzenie do widzenia zdalnego, metoda Stargate (podstawy), psychometria (podstawy), widzenie aury, tworzenie wizji wg technik najbardziej rozpoznanych jasnowidzów w historii m.in. Nostradamus, Edgar Cayce, Ossowiecki, Klimuszko a także pismo inspirowane (wprowadzenie). Drugi stopień skierowany jest na pozazmysłowe odszukiwanie informacji z zewnątrz.

III stopień Rozwoju Intuicji

Wielopoziomowy odczyt auryczny, metoda Stargate, telepatia i widzenie zdalne (poziom zaawansowany), psychometria – poziom zaawansowany, channelling i wgląd w poprzednie wcielenia.

Prowadzący kurs: ANTONI PRZECHRZTA (MA mNFSH)

więcej informacji: Antoni Przechrzta

TERMIN I MIEJSCE KURSU: podamy wkrótce

Inwestycja za kurs w Polsce: 450 zł, jeżeli wpłata lub przedpłata przed kursem do miesiąca, w dniu kursu 500 zł, jeżeli przyjdziesz z drugą osobą na kurs zniżka 20%. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie gdy przyjdą z nowym uczestnikiem.

Aktualne terminy zajęć Instytutu oraz Relacje z kursów, artykuły i co nauka mówi o tej formie terapii na naszej stronie: www.uzdrawianie.com

Więcej informacji pod adresem :

http://www.uzdrawianie.com/kursy-i-szkolenia/rozwoj-intuicji-jasnowidzenie-i-ii-iii