Rekomendacje

Bardzo polecam Ośrodek Doskonalenia Zawodowego "Holistyka"

5,0 rating
Marzec 12, 2019

Bardzo polecam Ośrodek Doskonalenia Zawodowego “Holistyka” Nauczyciele godni polecenia. Fachowo w bardzo przyjemny sposób przekazywanie wiedzy, dużo cierpliwości co do uczniów i wyrozumiałości, duża dawka motywacji w dalszym doskonaleniu. Dziękuję Bardzo Pani Magdalenie i Panu Mariuszowi za własny wkład w nauczanie. Bardzo polecam firmę i zapraszam na inne i następne kursy zawodowe Naturopata. Pozdrawiam

Wioletta

Podziwiam ogromny profesjonalizm, doświadczenie, otwartość i osobiste zaangażowanie P. Magdy i P. Mariusza.

5,0 rating
Luty 28, 2019

Firma ,, Holistyka” podczas realizacji całości kursu wykazała się dużą sprawnością organizacyjną i profesjonalizmem. Trenerzy prowadzący zajęcia zaprezentowali szeroką wiedzę oraz doświadczenie w omawianych zagadnieniach. Zakres merytoryczny przez cały czas trwania kursu w pełni spełniał moje oczekiwania a sposób realizacji zajęć angażował wszystkich uczestników do aktywnego udziału w warsztatach. To prowadzący stworzyli tak przyjazną atmosferę, że praca warsztatowa była przyjemnością.
Podziwiam ogromny profesjonalizm, doświadczenie, otwartość i osobiste zaangażowanie P. Magdy i P. Mariusza. Wielki szacunek i podziękowanie dla Was Kochani !

Ewa

Szkolenie Naturopata w pełni profesjonalne

5,0 rating
Luty 27, 2019

Ludzie pełni wewnętrznego piękna 🙂 szkolenie w pełni profesjonalne. Bardzo duży zasób wiedzy, każdy aspekt poruszany w sposób aby zaciekawić. Każdy z kursantów otoczony indywidualną opieką. Co tu dużo pisać bardzo serdecznie polecam.

Paulina

Z niecierpliwością czekam na kolejne warsztaty.

5,0 rating
Luty 25, 2019

Wiem,że przypadki nie istnieją i to ,że dane mi było spotkać na mojej drodze tak cudownych ludzi jak wykładowcy ODZ”Holistyka” .Zmieniło to moje podejście do postrzegania ciała i przestrzeni nas otaczającej tej materialnej i energetycznej. Pani Magda i Mariusz są godnymi polecenia nauczycielami biorąc pod uwagę ogrom wiedzy jakim dysponują i dostępność jej przekazania. Otworzyli nam drogi i możliwości samorealizacji. Z niecierpliwością czekam na kolejne warsztaty.

Aneta

Pani Magda jest wspaniałym wykładowcą

5,0 rating
Grudzień 23, 2017

Pani Magda jest wspanialym wykładowcą polecam nauki u p.Magdy bardzo dobrze przekazuje wiedzę jest cudowną kobietą

Sylwia

Dodaj opinię