Rekomendacje

Polecam, fajni wykładowcy z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

5,0 rating
Marzec 31, 2019

Informację na zajęciach przekazują w sposób zrozumiały dla wszystkich uczestników. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, która dodatkowo zachęca do pogłębiania wiedzy. Pozdrawiam serdecznie.

Anna

Bardzo polecam Ośrodek Doskonalenia Zawodowego "Holistyka"

5,0 rating
Marzec 12, 2019

Bardzo polecam Ośrodek Doskonalenia Zawodowego “Holistyka” Nauczyciele godni polecenia. Fachowo w bardzo przyjemny sposób przekazywanie wiedzy, dużo cierpliwości co do uczniów i wyrozumiałości, duża dawka motywacji w dalszym doskonaleniu. Dziękuję Bardzo Pani Magdalenie i Panu Mariuszowi za własny wkład w nauczanie. Bardzo polecam firmę i zapraszam na inne i następne kursy zawodowe Naturopata. Pozdrawiam

Wioletta

Podziwiam ogromny profesjonalizm, doświadczenie, otwartość i osobiste zaangażowanie P. Magdy i P. Mariusza.

5,0 rating
Luty 28, 2019

Firma ,, Holistyka” podczas realizacji całości kursu wykazała się dużą sprawnością organizacyjną i profesjonalizmem. Trenerzy prowadzący zajęcia zaprezentowali szeroką wiedzę oraz doświadczenie w omawianych zagadnieniach. Zakres merytoryczny przez cały czas trwania kursu w pełni spełniał moje oczekiwania a sposób realizacji zajęć angażował wszystkich uczestników do aktywnego udziału w warsztatach. To prowadzący stworzyli tak przyjazną atmosferę, że praca warsztatowa była przyjemnością.
Podziwiam ogromny profesjonalizm, doświadczenie, otwartość i osobiste zaangażowanie P. Magdy i P. Mariusza. Wielki szacunek i podziękowanie dla Was Kochani !

Ewa

Szkolenie Naturopata w pełni profesjonalne

5,0 rating
Luty 27, 2019

Ludzie pełni wewnętrznego piękna 🙂 szkolenie w pełni profesjonalne. Bardzo duży zasób wiedzy, każdy aspekt poruszany w sposób aby zaciekawić. Każdy z kursantów otoczony indywidualną opieką. Co tu dużo pisać bardzo serdecznie polecam.

Paulina

Z niecierpliwością czekam na kolejne warsztaty.

5,0 rating
Luty 25, 2019

Wiem,że przypadki nie istnieją i to ,że dane mi było spotkać na mojej drodze tak cudownych ludzi jak wykładowcy ODZ”Holistyka” .Zmieniło to moje podejście do postrzegania ciała i przestrzeni nas otaczającej tej materialnej i energetycznej. Pani Magda i Mariusz są godnymi polecenia nauczycielami biorąc pod uwagę ogrom wiedzy jakim dysponują i dostępność jej przekazania. Otworzyli nam drogi i możliwości samorealizacji. Z niecierpliwością czekam na kolejne warsztaty.

Aneta

Dodaj opinię