Naturopata – kurs przygotowujący do egzaminu państwowego (czeladniczego)

 

Anatomia Energetyczna, Biomasaż

Podstawy Bioterapii

 szkolenie dla wszystkich którzy chcą przekwalifikować się zawodowo oraz dla osób którzy chcą posiąść dodatkowy zawód pozwalający poszerzyć zakres usług w swoich gabinetach czyli m.in. dla: fizjoterapeutów, masażystów, osteopatów, chiropraktyków, terapeutów manualnych.

Kurs dedykowany dla osób pracujących z ciałem fizycznym a pragnącym zgłębić wiedzę na temat anatomii energetycznej, by wykorzystując ją w codziennej pracy jeszcze lepiej zrozumieć schorzenie i móc nieść pomoc. Kurs jest także dla każdego, kogo interesują systemy energetyczne człowieka oraz holistyczne terapie dla potrzeb własnego rozwoju i chęci niesienia pomocy najbliższym.

Wykładowcy i instruktorzy szkolenia, to pasjonaci i wieloletni praktycy w swoich zawodach w Gabinetach Studio Medycyny Holistycznej w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie. Pani mgr Magdalena Maria Boroń – Mistrz Naturopata oraz członek komisji egzaminacyjnej na zawód naturopaty w Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej, a także mgr Mariusz Dąbrowski – Mistrz Naturopata.

mgr Magdalena Maria Boroń

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Bioenergoterapeuta
członek komisji egzaminacyjnej w Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej)

mgr Mariusz Dąbrowski

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Biomasażysta)

 

Program kursu jest tak przygotowany, aby każdy z uczestników był w pełni przygotowany do egzaminu w Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej na zawód Naturopaty.

Nie ma obowiązku podchodzenia pod egzamin państwowy Naturopaty po ukończeniu kursu. Można odbyć ten kurs dla własnego rozwoju, poszerzenia wiedzy.

PLAN SZKOLENIA:

1 ZJAZD 

Dzień 1: Naturopata – zarys zawodu, podstawa prawna, rys historyczny (wykład); Biopole człowieka: czakry, ciała subtelne, kanały energetyczne – budowa, opis, funkcje, polaryzacja (wykład); koloroterapia (wykład); uwrażliwienie dłoni (zajęcia praktyczne); oczyszczanie energetyczne biopola i czakr (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: BHP bioterapii, wampiryzm energetyczny, sposoby oczyszczania przestrzeni energetycznej (wykład); zabieg biomasażu – procedura, podstawowe zasady i główne fazy zabiegu (wykład, zajęcia praktyczne)

2 ZJAZD

Dzień 1: Radiestezja terapeutyczna (wykład, zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Medycyna somatyczna (psychosomatyka) – totalna biologia, wzorce energetyczne zapisane w ciele, karma, poziomy świadomości, energia męska i żeńska (wykład)

3 ZJAZD 

Dzień 1: Filozofia pięciu przemian, ying/yang; meridiany główne, zegar biologiczny, wybrane punkty na meridianach – zastosowanie, topografia (wykład)

Dzień 2: Medytacja (wykład i zajęcia praktyczne);  zabieg biomasażu i wyczuwanie czakr z elementami radiestezji terapeutycznej (zajęcia praktyczne) 

4 ZJAZD 

Dzień 1: Krystaloterapia, Radiestezja z elementami geotroniki i fitotroniki (wykład i zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Gesty dłoni: mudry i klucze do czakr – wykład i ćwiczenia; Biomasaż z elementami radiestezji terapeutycznej – ćwiczenia praktyczne doskonalące i utrwalające wiedzę; uroczyste rozdanie dyplomów

Zajęcia dnia pierwszego w sobotę rozpoczynają się o godz. 9:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia drugiego w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8:00 a kończą o godz. 15:00


NABÓR NA NOWĄ EDYCJĘ: jesień 2020. Wkrótce podamy terminy i uruchomimy formularz rekrutacyjny

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ORAZ WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI – 450 zł, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wiadomości zwrotnej na wskazany e-mail w formularzu.

Numer konta do wpłaty:

Magdalena Boroń

mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044

z dopiskiem kurs Naturopata Lublin 2020, imię i nazwisko, nr telefonu

Cena całego kursu – 1800 zł

Miejsce kursu: Hotel Campanile, ul. Lubomelska 14, 20-067 Lublin.

Brak opłaty rezerwacyjnej w terminie spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

Następnie, najpóźniej 7 dni przed każdym kolejnym zjazdem należy opłacić kwotę 450 zł na konto Organizatora szkolenia.

TERMINY ZJAZDÓW:

1 zjazd: 11-12 lipiec 2020

2 zjazd: 25-26 lipiec 2020

3 zjazd: 1-2 sierpień 2020

4 zjazd: 29-30 sierpień 2020

Niedokonanie wpłaty na 7 dni przed datą kolejnego zjazdu w wysokości 450 zł jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranym szkoleniu i uznane będzie za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego/Uczestnika z jego winy. W takiej sytuacji Organizator uprawniony będzie do zatrzymania kwoty za zjazdy które się już odbyły.
Jeśli kurs się nie odbędzie z przyczyn Organizatora – opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na wskazane konto uczestnika kursu.

Uczestnicy korzystają z barku kawowego.

Ukończenie kursu będzie poświadczone Certyfikatem

 


Zapraszamy na wpis dotyczący opisu zawodu Naturopaty:


FOTORELACJE Z DRUGIEJ EDYCJI KURSU:

FOTORELACJE Z PIERWSZEJ EDYCJI KURSU: