Mariusz Dąbrowski

Pan Mariusz Dąbrowski należy do młodego pokolenia terapeutów medycyny holistycznej, którzy łączą intuicyjne umiejętności rozpoznawania zaburzeń w ciele bazując na medycynie energetycznej z gruntownym wykształceniem anatomicznym. Współtworzy Studio Medycyny Holistycznej oraz Centrum Szkoleniowe Holistykaa także prowadzi gabinet w Rzeszowie gdzie pomaga pozbyć się uporczywego bólu kręgosłupa, mięśni i stawów, specjalizując się w chiropraktyce i szeroko pojętej terapii manualnej oraz masażu. Pan Mariusz identyfikuje przyczyny i problemy oraz codzienne niewłaściwe wzorce postępowania na wszystkich płaszczyznach: fizyczny, emocjonalny i duchowy. Absolwent Akademii Chiropraktyki w Toruniu, uczeń wybitnych terapeutów pracujących w kraju i za granicą, uczestnik wielu kursów i warsztatów doskonalących. Zaangażowanie Pana Mariusza oraz serce i chęć niesienia pomocy docenili liczni pacjenci, co znajduje potwierdzenie w opiniach zamieszczanych na różnych portalach internetowych, forach i księgach gości. Uśmiech i miłe słowo, które ofiaruje p. Mariusz każdemu pacjentowi podparte solidną dawką wiedzy i 10 letniej praktyki gabinetowej przynoszą efekty – zdrowie pacjenta i powrót do codziennych obowiązków, a nierzadko też uniknięcie poważnych zabiegów medycznych. 

W 2020 roku Pan Mariusz został powołany na członka komisji egzaminacyjnej czeladniczej i mistrzowskiej w zawodzie Naturopata w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej w Lublinie.

Należy do stowarzyszenia Chiropraktycy Polscy oraz pełnił funkcję V-ce Prezesa stowarzyszenia certyfikowanych praktyków masażu tkanek głębokich: International Association of Deep Tissue Massage.

Prowadzi szkolenia/zajęcia teoretyczne i praktyczne z Naturoterapii (Naturopaty) w Centrum Szkoleniowym Holistyka przygotowujące do egzaminów czeladniczych i mistrzowskich w Izbach Rzemieślniczych. Codzienne doświadczenia praktyczne i wysnute autorskie przemyślenia zmotywowały Pana Mariusza do podzielenia się wiedzą na kursach i warsztatach.

Od 11 lat pasjonuje się numerologią i runami. 

W wolnych chwilach pogłębia zainteresowania geografią i sportem.

 

mgr Mariusz Dąbrowski

tel. 693 548 858
mariusz.db@poczta.fm

Gabinet Rzeszów

referencje:

Mistrz Naturopata (Naturoterapii) – nr dyplomu 10726/2017
(egzamin mistrzowski – państwowy: Izba Rzemieślnicza Mazowsza Kurpi i Podlasia w Warszawie)
Dypl. Chiropraktyk – Certyfikat Kompetencji  nr 138
(egzamin Akademia Chiropraktyki w Toruniu)
Dypl. Biomasażysta – Certyfikat nr 040/2013
(egzamin: Polskie Centrum Ustawicznego Kształcenia Dorosłych “Radius”)
Dypl. Terapeuta manualny z zakresu: 
– MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH I ROZLUŹNIANIE MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWE,
– ROLFING oraz S.O.T. (USA)
– MOBILIZACJI I MANIPULACJI KRĘGOSŁUPA I STAWÓW OBWODOWYCH
– PINOTERAPIA

 

Absolwent Akademii Chiropraktyki dr n. med. DC Henryka Dyczka, z/s w Toruniu.
Uczestnik szkolenia Amerykańskiej Chiropraktyki SOT oraz Rolfingu u Dr Chiropraktyki Kala Sellersa DC, MH, MT (Star Valley Herbal College)
Ukończył 3 stopniowy kurs Bioenergoterapii u Pana Jerzego Strączyńskiego
Uczestnik kursów i warsztatów Runicznych u Pani Ewy Kulejewskiej
Uczestnik kursów i warsztatów Numerologii u Pana Sylwestra Chordeckiego
Uczestnik autorskiego szkolenia Medycyna Manualna u lek. med. ortopedy traumatologa Radosława Składowskiego
Uczestnik autorskiego szkolenia Klucz Geodynamiczny Bieleckiego (KGB) w terapii manualnej u dr Aleksandra Bieleckiego D.O.
Uczestnik szkoleń: Masażu tkanek głębokich i rozluźniania mięśniowo – powięziowego – masaztkanekglebokich.pl; projektmasaz.pl; centrum szkoleniowe Rafał Uryzaj 
Uczestnik szkolenia Igłoterapia i Terapia Manualna w ujęciu klinicznym oraz Terapia Zatok – Fizjopassion
Uczestnik szkolenia Pinoterapia oraz warsztatów: Wybrane techniki manipulacji stawów kręgosłupa oraz Zastosowanie technik zwarć w ciężkich dolegliwościach narządu ruchu – Medycyna Manualna Radosław Składowski
Uczestnik kursu Terapia manualna kręgosłupa – Fizjokursy
Uczestnik szkolenia Diagnostyka obrazowa narządu ruchu dla chiropraktyków u dr Piotr Godek
Ukończył Szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej z zakresu BLS AED i stanów zagrożenia życia.

 

Dyplomy, certyfikaty, zdjęcia poświadczające wiedzę zdobytą podczas edukacji oraz na profesjonalnych szkoleniach:

Mariusz Dąbrowski z nauczycielami i instruktorami, którzy stanęli na ścieżce rozwoju, inspirując oraz wzbogacając wiedzę praktyczną i teoretyczną:

Mariusz Dąbrowski prowadzący zajęcia w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego Holistyka: