Mariusz Dąbrowski

Pan Mariusz Dąbrowski należy do młodego pokolenia terapeutów medycyny holistycznej, którzy łączą intuicyjne umiejętności rozpoznawania zaburzeń w ciele bazując na medycynie energetycznej z gruntownym wykształceniem anatomicznym. Współtworzy Studio Medycyny Holistycznej oraz ODZ-Holistykaa także prowadzi gabinety w Rzeszowie i Sandomierzu gdzie pomaga pozbyć się uporczywego bólu kręgosłupa, mięśni i stawów, specjalizując się w chiropraktyce i szeroko pojętej terapii manualnej oraz masażu. Pan Mariusz identyfikuje przyczyny i problemy oraz codzienne niewłaściwe wzorce postępowania na wszystkich płaszczyznach: fizyczny, emocjonalny i duchowy. Absolwent Akademii Chiropraktyki w Toruniu, uczeń wybitnych terapeutów pracujących w kraju i za granicą, uczestnik wielu kursów i warsztatów doskonalących. Zaangażowanie Pana Mariusza oraz serce i chęć niesienia pomocy docenili liczni pacjenci, co znajduje potwierdzenie w opiniach zamieszczanych na różnych portalach internetowych, forach i księgach gości. Uśmiech i miłe słowo, które ofiaruje p. Mariusz każdemu pacjentowi podparte solidną dawką wiedzy i 7 letniej praktyki gabinetowej przynoszą efekty – zdrowie pacjenta i powrót do codziennych obowiązków, a nierzadko też uniknięcie poważnych zabiegów medycznych. 

Należy do stowarzyszenia Chiropraktycy Polscy oraz do stowarzyszenia certyfikowanych praktyków masażu tkanek głębokich: International Association of Deep Tissue Massage.

Prowadzi szkolenia/zajęcia teoretyczne i praktyczne z Naturoterapii (Naturopaty) w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego „Holistyka” przygotowujące do egzaminów czeladniczych i mistrzowskich w Izbach Rzemieślniczych. 

Od 10 lat pasjonuje się numerologią i runami. Nabyta wiedza u uznanych psychoterapeutów oraz codzienne doświadczenia praktyczne i wysnute autorskie przemyślenia zmotywowały Pana Mariusza do podzielenia się tajemną wiedzą na kursach i warsztatach organizowanych przez ODZ-Holistyka.

W wolnych chwilach pogłębia zainteresowania geografią i sportem.

 

mgr Mariusz Dąbrowski

tel. 693 548 858
mariusz.db@poczta.fm

Gabinet Rzeszów i Sandomierz

referencje:

Mistrz Naturopata (Naturoterapii) – nr dyplomu 10726/2017
(egzamin mistrzowski – państwowy: Izba Rzemieślnicza Mazowsza Kurpi i Podlasia w Warszawie)
Dypl. Chiropraktyk – Certyfikat Kompetencji  nr 138
(egzamin Akademia Chiropraktyki w Toruniu)
Dypl. Biomasażysta – Certyfikat nr 040/2013
(egzamin: Polskie Centrum Ustawicznego Kształcenia Dorosłych “Radius”)
Dypl. Terapeuta manualny z zakresu MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH I ROZLUŹNIANIE MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWE, ROLFING oraz S.O.T. (USA)
(ukończył kursy: masaztkanekglebokich.pl; Star Valley Herbal College; projektmasaz.pl; fizjopassion.pl; fizjokursy.pl; centrum szkoleniowe Body-Relax)
Absolwent Akademii Chiropraktyki dr n. med. DC Henryka Dyczka, z/s w Toruniu.
Uczestnik szkolenia Amerykańskiej Chiropraktyki SOT oraz Rolfingu u Dr Chiropraktyki Kala Sellersa DC, MH, MT
Ukończył 3 stopniowy kurs Bioenergoterapii u Pana Jerzego Strączyńskiego (www.energoterapia.pl)
Uczestnik kursów i warsztatów runicznych u Pani Ewy Kulejewskiej 
Uczestnik szkolenia Igłoterapia i Terapia Manualna w ujęciu klinicznym oraz Terapia Zatok –
(www.fizjopassion.pl)
Należy do stowarzyszenia: Chiropraktycy Polscy, www.chiropraktycy.pl
Należy do stowarzyszenia: International Association of Deep Tissue Massage Practitioners
Ukończył Szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej z zakresu BLS AED i stanów zagrożenia życia.

 

    

  

  

    

   

    

GALERIA:

mgr Mariusz Dąbrowski z (od lewej):

mgr Magdalena Maria Boroń; dr n.med. D.C. Henryk Dyczek; D.C. Kal Sellers; Mistrz Bioenergoterapii Jerzy Strączyński; Runistka Ewa Kulejewska 

    

mgr Mariusz Dąbrowski z (od lewej):

mgr Piotr Szałański; mgr Maciej Duczyński, mgr Patryk Sobotka, mgr Sławomir Mokrzycki; mgr Tomasz Titinger, mgr Rafał Słoniak; dr Piotr Godek D.O.

   

mgr Mariusz Dąbrowski prowadzący zajęcia w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego Holistyka: