Naturopata – kurs przygotowujący do egzaminu państwowego (czeladniczego)

Kurs Naturopata (czeladniczy)

Anatomia Energetyczna, Biomasaż

Podstawy Bioterapii

NABÓR NA NOWĄ 5 EDYCJĘ

ROZPOCZĘCIE 5 edycji: 22 maj 2021 (obowiązuje limit miejsc – 4 osoby)

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność dokonania opłaty rezerwacyjnej!

 szkolenie dla wszystkich którzy chcą przekwalifikować się zawodowo oraz dla osób którzy chcą posiąść dodatkowy zawód pozwalający poszerzyć zakres usług w swoich gabinetach czyli m.in. dla: fizjoterapeutów, masażystów, osteopatów, chiropraktyków, terapeutów manualnych.

Kurs Naturopata dedykowany dla osób pracujących z ciałem fizycznym a pragnącym zgłębić wiedzę na temat anatomii energetycznej, by wykorzystując ją w codziennej pracy jeszcze lepiej zrozumieć schorzenie i móc nieść pomoc. Kurs jest także dla każdego, kogo interesują systemy energetyczne człowieka oraz holistyczne terapie dla potrzeb własnego rozwoju i chęci niesienia pomocy najbliższym.

Program kursu jest tak przygotowany, aby każdy z uczestników był w pełni przygotowany do egzaminu w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej na zawód Naturopaty.

Egzamin czeladniczy w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej planowany jest (termin podamy wkrótce) – płatny osobno w Izbie Rzemieślniczej

Nie ma obowiązku podchodzenia pod egzamin państwowy Naturopaty po ukończeniu kursu. Można odbyć ten kurs dla własnego rozwoju, poszerzenia wiedzy.


PLAN KURSU NATUROPATA:

1 ZJAZD 

Dzień 1: Naturopata – zarys zawodu, podstawa prawna, rys historyczny (wykład); Biopole człowieka: czakry, ciała subtelne, kanały energetyczne – budowa, opis, funkcje, polaryzacja (wykład); koloroterapia (wykład); uwrażliwienie dłoni (zajęcia praktyczne); oczyszczanie energetyczne biopola i czakr (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: BHP bioterapii, wampiryzm energetyczny, sposoby oczyszczania przestrzeni energetycznej (wykład); sposoby autoterapii – wizualizacja, medytacja oczyszczająca, klucze do czakr, mudry

2 ZJAZD

Dzień 1: Zabieg biomasażu – procedura, podstawowe zasady i główne fazy zabiegu (wykład, zajęcia praktyczne) Omówienie wybranych naturalnych metod diagnozowania i wspomagania organizmu człowieka.

Dzień 2: Wybrane zagadnienia z zakresu zdrowego stylu życia, diety, psychologii zdrowia, arteterapii.

3 ZJAZD 

Dzień 1: Filozofia pięciu przemian, ying/yang; meridiany główne, zegar biologiczny, wybrane punkty na meridianach – zastosowanie, topografia (wykład)

Dzień 2: Certyfikowany kurs pomocy przedmedycznej; uroczyste rozdanie dyplomów

Zajęcia dnia pierwszego w sobotę rozpoczynają się o godz. 9:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia drugiego w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8:00 a kończą o godz. 14:00


NABÓR NA NOWĄ 5 EDYCJĘ MAJOWĄ, rozpoczęcie kursu 22 maj 2021

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ORAZ WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI – 1100 zł, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wiadomości zwrotnej na wskazany e-mail w formularzu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność dokonania opłaty rezerwacyjnej!

Numer konta do wpłaty:

Magdalena Boroń

mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044

z dopiskiem “Kurs Naturopata Lublin 2021 edycja 5, imię i nazwisko, nr telefonu”

Cena całego kursu – 3300 zł

Wykładowca i instruktor: mgr Mariusz Dąbrowski – Mistrz Naturopata, Chiropraktyk, Bioenergoterapueta, Biomasażysta

Miejsce kursu: Lublin, ul Filaretów 6

Brak opłaty rezerwacyjnej w terminie spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

Następnie, najpóźniej 7 dni przed każdym kolejnym zjazdem należy opłacić kwotę 1100 zł na konto Organizatora szkolenia.

TERMINY ZJAZDÓW (edycja majowa):

1 zjazd: 22-23 maj 2021

2 zjazd: 29-30 maj 2021

3 zjazd: 5-6 czerwiec 2021

Niedokonanie wpłaty na 7 dni przed datą kolejnego zjazdu w wysokości 1100 zł jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranym szkoleniu i uznane będzie za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego/Uczestnika z jego winy. W takiej sytuacji Organizator uprawniony będzie do zatrzymania kwoty za zjazdy które się już odbyły.
Jeśli Kurs Naturopata się nie odbędzie z przyczyn Organizatora – opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na wskazane konto uczestnika kursu.

Uczestnicy korzystają z barku kawowego.

Ukończenie kursu będzie poświadczone Certyfikatem


Zapraszamy na wpis dotyczący opisu zawodu Naturopaty:


FOTORELACJE z poprzednich edycji kursu: