Antoni Przechrzta

Antoni Przechrzta – uzdrowiciel, nauczyciel duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego, psychoterapeuta i artysta. Kształcił się jako artysta w Krakowskiej i Wiedeńskiej Akademii Sztuk Pięknych (Akademie der Bildende Kunste, Wiedeń). Ukończył także studia podyplomowe w Akademii Królewskiej w Londynie (Royal Academy of Arts – był jako pierwszy Polak Stypendystą Fundacji Henry Moore’a). Jednocześnie rozwijał swoje umiejętności związane z  uzdrawianiem i wykorzystaniem intuicji. W SAGB Wielkiej Brytanii rozwijał postrzeganie pozazmysłowe. Uprawnienia terapeutyczne uzyskał w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Interakcji w Lublinie (Psychoterapia). Obecnie jest członkiem i licencjonowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust – największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Prowadzi Instytut Realizacji Siebie i jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU (www.psdu.pl)

Brał udział w najważniejszych festiwalach medycyny komplementarnej między innymi: Mind Body Spirit. Aktywnie uczestniczy w sympozjach naukowych oraz konferencjach z zakresu medycyny integralnej. Prowadzi praktykę terapeutyczną indywidualną i zbiorową w języku polskim i angielskim. Przyjmuje m. innymi w Polsce, Londynie a także w USA. Współpracuje z lekarzami, prowadził przez wiele lat zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie: Bart’s Hospital i Royal London Hospital.

Wizyta indywidualna to z rozmowa o zagadnieniach życiowych pacjenta oraz sesja duchowego uzdrawiania. W rozmowie terapeutycznej korzysta z intuicji. W swojej praktyce dużą wagę przywiązuje do rozwoju potencjału twórczego, oraz uruchamiania obszarów intuicji i duchowości a także odnajdywania swojego ja w pacjencie jako ważnych czynników wpływających na zdrowie i jakość życia.
 
Poprzez indywidualne konsultacje (również sesje uzdrawiania) pomaga w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej i psychicznej, duchowej a także fizycznej. Udziela porad dotyczących problemów życiowych, kariery zawodowej a także zagadnień biznesowych. Inspiruje i wspiera w rozwoju osobowości i budowaniu korzystnego światopoglądu.
 
Uważa, że najskuteczniej każdy sam może sobie pomóc – podejmując pracę nad własnym rozwojem osobowym i duchowym. Przyjmując odpowiedzialność za swoje życie, możemy realizować własny potencjał twórczy, odzyskać radość życia i utrzymać dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. W tym celu jednak niezbędna jest określona wiedza i umiejętności, a te trzeba rozwijać we właściwy, bezpieczny i zorganizowany sposób. Oprócz udzielania pomocy indywidualnej, prowadzi warsztaty, na których uczy metod samouzdrawiania, uzdrawiania oraz wykorzystywania intuicji w codziennym życiu i biznesie, rozwiązywania problemów dotyczących związków i relacji partnerskich, pracy nad sobą i rozwojem własnego potencjału duchowego.
 
Prowadzi warsztaty dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla przedsiębiorstw (Nowy York, Chicago, Toronto, Londyn, Berlin, Polska). Zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu psychoterapii interakcji, relacji interpersonalnych, sposobów realizacji celów, zarządzania czasem i potencjałem twórczym, wykorzystania intuicji w biznesie, radzenia sobie ze stresem, chronicznym zmęczeniem oraz problemami emocjonalnymi.

Antoni Przechrzta

tel. +48 607 387 737 

biuro@uzdrawianie.com 

fb: Antoni Przechrzta

www.uzdrawianie.com

Wywiad z Antonim Przechrztą dla portalu „Polska Mówi” „Duchowe uzdrawianie. Radość i sens życia”

 

 

DUCHOWI UZDROWICIELE CHCĄ DZIAŁAĆ W SZPITALACH pytanie na śniadanie: