Anatomia energetyczna – Bioterapia

Anatomia Energetyczna – Bioterapia

 szkolenie dla: fizjoterapeutów, masażystów, osteopatów, chiropraktyków, terapeutów manualnych, naturoterapeutów

Kurs dedykowany dla osób pracujących z ciałem fizycznym a pragnącym zgłębić wiedzę na temat anatomii energetycznej (astralnej), by wykorzystując ją w codziennej pracy jeszcze lepiej zrozumieć schorzenie i móc nieść pomoc.

W szczególności dla masażystów, fizjoterapeutów, osteopatów ale także dla każdego, kogo interesują systemy energetyczne człowieka oraz holistyczne terapie. Kurs jest częścią większego projektu, stanowi drugi moduł szkolenia NATUROPATA.

Wykładowcy i instruktorzy szkolenia, to pasjonaci i wieloletni praktycy w swoich zawodach w Gabinetach Studio Medycyny Holistycznej w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie i Sandomierzu.

mgr Magdalena Maria Boroń

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Bioenergoterapeuta)

mgr Mariusz Dąbrowski

(Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Biomasażysta)

 

PLAN SZKOLENIA:

1 ZJAZD 

Dzień 1: Bioenergoterapia – zarys zawodu, podstawa prawna, rys historyczny (wykład); Biopole człowieka: czakry, ciała subtelne, kanały energetyczne – budowa, opis, funkcje, polaryzacja (wykład); koloroterapia (wykład); uwrażliwienie dłoni (zajęcia praktyczne); oczyszczanie energetyczne biopola i czakr (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: BHP bioterapii, wampiryzm energetyczny, sposoby oczyszczania przestrzeni energetycznej (wykład); zabieg bioenergoterapeutyczny – procedura, podstawowe zasady i główne fazy zabiegu (wykład, zajęcia praktyczne)

2 ZJAZD

Dzień 1: Filozofia pięciu przemian, ying/yang; meridiany główne, zegar biologiczny, wybrane punkty na meridianach – zastosowanie, topografia (wykład i zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Medytacja (wykład i zajęcia praktyczne); gesty dłoni: mudry i klucze do czakr – wykład i ćwiczenia; zabieg biomasażu – ćwiczenia; wyczuwanie czakr – ćwiczenia 

3 ZJAZD 

Dzień 1: Radiestezja terapeutyczna (wykład, zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Medycyna somatyczna (psychosomatyka) – totalna biologia, wzorce energetyczne zapisane w ciele, karma, poziomy świadomości, energia męska i żeńska (wykład)

4 ZJAZD 

Dzień 1: Krystaloterapia, Radiestezja z elementami geotroniki i fitotroniki (wykład i zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Bioenergoterapia i bioterapia z elementami radiestezji terapeutycznej – ćwiczenia praktyczne doskonalące i utrwalające wiedzę; uroczyste rozdanie dyplomów i świadectw ukończenia (zaświadczenia MEN)

Zajęcia dnia pierwszego w sobotę rozpoczynają się o godz. 9:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia drugiego w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8:00 a kończą o godz. 15:00


NABÓR NA NOWĄ EDYCJĘ ! TERMIN ROZPOCZĘCIA: POCZĄTEK 2021 roku. Dokładny termin podamy wkrótce.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ORAZ WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI – 450 zł, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wiadomości zwrotnej na wskazany e-mail w formularzu.

Numer konta do wpłaty:

Magdalena Boroń

mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044

z dopiskiem System energetyczny, bioterapia Lublin 2021, imię i nazwisko, nr telefonu

Cena całego kursu – 1800 zł

Miejsce kursu: Hotel Campanile, ul. Lubomelska 14, 20-067 Lublin.

Brak opłaty rezerwacyjnej w terminie spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

Następnie, najpóźniej 21 dni przed pierwszym zjazdem należy opłacić pozostałą kwotę szkolenia czyli 1350 zł na konto Organizatora szkolenia.

Jeśli do szkolenia pozostało mniej niż 21 dni prosimy o wpłatę całej kwoty za udział w szkoleniu.

TERMINY ZJAZDÓW (EDYCJA 2021 r.):

1 zjazd: 

2 zjazd: 

3 zjazd: 

4 zjazd: 

Niedokonanie wpłaty na 21 dni przed datą rozpoczęcia kursu w wysokości 1350 zł jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranym szkoleniu i uznane będzie za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego/Uczestnika z jego winy. W takiej sytuacji Organizator uprawiony będzie do zatrzymania opłaty rezerwacyjnej, chyba że rezygnacja z udziału w szkoleniu spowodowana jest niespodziewaną sytuacją losową lub chorobą.
Jeśli kurs się nie odbędzie z przyczyn Organizatora – opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na wskazane konto uczestnika kursu.
Uczestnicy korzystają z barku kawowego.

Ukończenie kursu będzie poświadczone Certyfikatem Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Holistyka:

FOTORELACJE Z DRUGIEJ EDYCJI KURSU:

FOTORELACJE Z PIERWSZEJ EDYCJI KURSU: